Safari

Góra Kilimandżaro

Czas – 8 dni.

Dzień pierwszy – wylot z Zanzibaru o 9 30 do miasta Arusha. Z lotniska wyjeżdżamy do hotelu. Opcjonalnie za dodatkową opłatą możemy w tym dniu zorganizować safari do któregoś z parków położonych w pobliżu miasta Arusha ( Arusha National Park lub Manyara ).

Dzien drugi – siódmy – wejście i zejście z Kilimandżaro ( 5896 m n.p.m. )

Dzień ósmy – Powrót na Zanzibar.

Cena: od 1990 USD

Góra Meru

Czas – 6 dni.

Dzień pierwszy – wylot z Zanzibaru o 9:30 do miasta Arusha. Z lotniska udajemy się do hotelu. Opcjonalnie za dodatkową opłatą możemy w tym dniu zorganizować safari do któregoś z parków położonych w pobliżu miasta Arusha (Arusha National Park lub Manyara).

Dzień drugi – piąty – wejście i zejście z góry Meru. Nocleg w hotelu w Arusha.

Dzień szósty – powrót na Zanzibar.

Cena: Od 1390 USD

Serengeti, Ngorongoro, Manyara, Arusha National Park, góra Meru

6 dni. ( hotel z pełnym wyżywieniem )

Dzień pierwszy – wylot z Zanzibaru o 9 30 do miasta Arusha. Z lotniska wyjeżdzamy do parku narodowego Arusha. Jest to mały park na terenie którego położona jest góra Meru – druga co do wielkości po Kilimandżaro. Zwiedzanie. Zakwaterowanie w hotelu w mieście Arusha. Nocleg.

Dzień drugi – po śniadaniu wyjazd do parku narodowego Lake Manyara. Bogata fauna wodna. Zwiedzanie. Po południu wyjazd w kierunku parku narodowego Ngorongoro i nocleg w hotelu.

Dzień trzeci – po śniadaniu wyjazd do Ngorongoro i wjazd do samego krateru. Całodzienne zwiedzanie. Wieczorem nocleg w hotelu na krawędzi krateru.

Dzień czwarty – wyjazd do największego parku Serengeti. Po drodze non stop safari. Oglądanie wielu gatunków zwierzat. Wieczorem pobyt w hotelu.

Dzień piąty – całodzienne zwiedzanie w Serengeti.

Dzień szósty – po śniadaniu wyjazd ponownie na Safari i powrót do miasta Arusha skąd odlatujemy na Zanzibar. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.

Cena: od 2390 USD

Serengeti, Ngorongoro, Manyara

Czas – 5 dni ( hotel z pełnym wyżywieniem ).

Dzień pierwszy – wylot z Zanzibaru o 9 30 do miasta Arusha. Z lotniska wyjeżdzamy do parku narodowego Lake Manyara . Jest to maly park z bogatą fauną wodną. Następnie wyjeżdzamy w kierunku parku narodowego Ngorongoro. Zakwaterowanie w hotelu w pobliżu Parku narodowego. Nocleg.

Dzień drugi – po śniadaniu wyjazd do Ngorongoro i wjazd do samego krateru. Całodzienne zwiedzanie. Wieczorem nocleg w hotelu na krawędzi krateru.

Dzień trzeci – wyjazd do największego parku Serengeti. Po drodze non stop safari. Oglądanie wielu gatunków zwierząt. Wieczorem pobyt w hotelu.

Dzień czwarty – całodzienne zwiedzanie w Serengeti.

Dzień piąty – po śniadaniu wyjazd ponownie na Safari i powrót do miasta Arusha skąd odlatujemy na Zanzibar. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.

Cena: od 1890 USD

Serengeti, Ngorongoro, Manyara

4 dni ( hotel z pełnym wyżywieniem ).

Dzień pierwszy – wylot z Zanzibaru o 9 30 do miasta Arusha. Z lotniska wyjeżdzamy do parku narodowego Lake Manyara . Jest to mały park z bogatą fauną wodną. Następnie wyjeżdżamy w kierunku parku narodowego Ngorongoro. Zakwaterowanie w hotelu w pobliżu Parku narodowego. Nocleg

Dzień drugi – po śniadaniu wyjazd do Ngorongoro i wjazd do samego krateru. Całodzienne zwiedzanie. Wieczorem nocleg w hotelu na krawędzi krateru.

Dzień trzeci – wyjazd do największego parku Serengeti. Po drodze non stop safari. Oglądanie wielu gatunków zwierzat. Wieczorem pobyt w hotelu.

Dzień czwarty – po śniadaniu wyjazd ponownie na Safari i powrot do miasta Arusha skąd odlatujemy na Zanzibar. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.

Cena: od 1590 USD

Manyara – Ngorongoro – Arusha

Czas – 3 dni ( hotel z pełnym wyżywieniem ).

Dzień pierwszy – wylot z Zanzibaru o 9 30 do miasta Arusha. Z lotniska wyjeżdżamy do parku narodowego Manyara. Całe popołudnie przeznaczone na safari. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu.

Dzień drugi – po śniadaniu wyjazd do krateru Ngorongoro i całodzienne safari w tym parku. Wieczorem powrot do Arushy i nocleg.

Dzień trzeci – Wyjazd do Arusha National Park. Dopołudniowe Safari. Po południu wylot na Zanzibar. Wieczorem powrót do hotelu.

Cena: od 1190 USD